Záhradné prúdové čerpadlo JPP 1300

s veľkým predfiltrom s objemom 2l

Eshop dočasne nedostupný
Výrobca: Elpumps
Katalógove číslo: 44976646747
Skladom: Áno
Dotaz k produktu
Čerpadlá Elpumps v kategórii samonasávacie vodné prúdové čerpadlá sú použiteľné všade tam, kde chcete dopraviť čistú vodu alebo ľahko znečistenú vodu (taktiež neagresívne a nehorľavé kvapaliny). Čerpadlá sú vyrobené z odolných meteriálov, ktoré zabraňujú vzniku korózie. Čerpadlá sa vyznačujú tichým chodom. Stabilita čerpadla je zabezpečená širokým podstavcom a stroj je ľahko prenášateľný. Taktiež môžeme čerpadlá zabezpečiť ešte predfiltrom alebo ochranou proti chodu naprázdno. Automatickú vodáreň z nich vytvoríte pomocou hydrokontroly. Čerpadlá v rade JPP sú v základe vybavené veľkým predfiltrom s objemom 2 l. 

Technika:
 
Čerpadlo pozostáva z samonasávacej konštrukcii, tj. pred použitím je nutné naplniť iba čerpadlo. Vnútorné prvky čerpadla sú vyrobené z odolného plastu, tj. nehrozí korózia. Skriňa čerpadiel je vyrobená z liatiny a nehrdzavejúcej ocele. Hriadel čerpadla je utesnený axiálnym tesnením a keramickou vložkou. 

Všetky modely s označením B maju heavy-duty mosadzné obehové koleso, ktoré je odolné voči korózii. Motor čepadla je špeciálne hermeticky utesnený pre prípad vniknutia vody a je chránený tepelnou poistkou. 

Technické parametre:
Menovitý výkon 1 300 W
V/Hz 230/50
Max. čerpací výkon 5 400 l/hod
Max. výška 47 m
Max. výška nasávania 9 m
Max. tlak 4,7 bar
Priemer závitu 1“
Kabeláž HO7 RNF, 3 × 1 mm2
Dĺžka kábla 1,2 m
Max. teplota média 35 °C
Veľkosť balenia (mm) 465 × 280 × 340
Hmotnosť 14 kg

Možnosti využitia:
  • Plnenie alebo vyprázdňovanie, prečerpávanie, zavlažovanie, kropenie, upratovanie tlakovou vodou a pod.
  • Núdzové čerpadlo pri zaplavení.
  • Zásobovanie domácnosti alebo priemyselných prevádzok pitnou alebo úžitkovou vodou.