Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky REIN 3 s. r. o.

REIN 3 , spol.s. r. o.  Prevádzka Vajnorská 137.831 04 Bratislava

OR okr. súdu Bratislava I. oddiel Sro, vložka č.20836/B

Číslo účtu : 2624853211/1100    Tatrabanka

Údaje, fakturačné, kontakt, atd

REIN 3 S.R.O sa zaoberá predajom a servisom čistiacich systémov KARCHER A ZVÁRACEJ TECHNIKY KUHTREIBER. Spoločnosť je autorizovaným predajcom a poskytuje autorizovaný servis na území celej Slovenskej Republiky. Internetový obchod www.rein3-karcher.sk  vám umožňuje nakupovať rýchlo, účinne a pohodlne. Registrácia zákazníka je prvým krokom k úspešnému sa prihláseniu na internetový obchod. Vaše meno a heslo si pozorne uchovajte pre budúce prihlasovanie. Vaše údaje nebudú zverejnené, zneužité a spoločnosť REIN 3 spol. s. r.o. zaručuje anonymitu údajov.

Ako zákazník /fyzická osoba/ musíte uviesť nasledujúce údaje:

  • Meno a priezvisko /názov firmy/
  • Úplnú poštovú adresu alebo telefonický kontakt

Tieto informácie sú potrebné pre Vašu identifikáciu ako nakupujúceho. Informácie sú potrebné k realizácii a zaúčtovaniu vašej platby za nakúpený tovar, ku komunikácii s Vami a tiež k tomu, aby sme Vám mohli doručiť tovar.

Ceny :

Všetky ceny, ktoré sa nachádzajú na našom internetovom obchode sú vrátane DPH. Pri ´´Profi produktoch, nie sú uvedené ceny, pretože táto technika si vyžaduje odborný prístup pri riešení požiadaviek zákazníka.

Platobné podmienky :

Pri kúpe tovaru do 29 Euro, si predávajúci /REIN  3 s. r. o. / účtuje : 3 Eur /fixná čiastka pre celé územie SR/. Pri osobnom odbere v mieste sídla firmy REIN s.r.o. sa dopravné neučtuje.

Pri kúpe tovaru od 30 euro s Dph do 79 euro s Dph je dovoz resp. doručenie tovaru zákazníkovi spoplatnený fixnou čiastkou 1 euro.

Pri kúpe tovaru nad 80 euro s DPh je doručenie zdarma pre celé územe SR.

Produkty, ktoré nemajú uvedenú presnú sumu (uvedené na dopyt, za zavolanie), sú produktami, kde sa zákazník dozvie cenu len na telefonické zavolanie a tieto produkty nie sú samozrejme zadarmo.

Možnosti platieb sú nasledovné :

  • Platba na dobierku
  • Platba kreditnou kartou pri osobnom odbere na pobočke Rein 3 s.r.o
  • Platba v hotovosti
  • Platba na účet REIN 3 s.r.o